Balkan-INfamous
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balkan-INfamous

Balkan-INfamous RolePlay
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Pravila Administratora

Go down 
Autor/icaPoruka
Johnny Clauson
Admin



Broj postova : 20
Join date : 08.10.2011
Age : 28
Lokacija : Split

Pravila Administratora Empty
PostajNaslov: Pravila Administratora   Pravila Administratora I_icon_minitimesub lis 08, 2011 12:19 pm

Pridržavanje pravila - Svaki administrator mora znati mi pjevati ova pravila i mora ih poštivati u svakom obliku
Pravila za /am (admin message) - Ovo se smije koristit samo za odgovaranje na report igračima
OOC chat - Smije se koristit ako je neki event, ako nećete da koristite /cnn
CNN chat - Zabranjeno je spamanje i konstanto slanje cnn poruka
Kick, warn, BAN pravilnik - Procitati u admin chatu
Iskorištavanje admin pozicije - Portanje, stvaranje oruzja, automobila i sl. Nesmijete to radit ukoliko niste /adminonduty, jedino ako nekome treba hitno pomoc pa da se portate to ok. I vi ste običan igrač kao i svatko drugi
Svađe između admina - To je strogo zabranjeno i svaku nesuglasicu meni prijavite i to ćemo zajedno s mirom rješit
to da znas
Pridržavanje pravila - Svaki administrator mora znati mi pjevati ova pravila i mora ih poštivati u svakom obliku
Pravila za /am (admin message) - Ovo se smije koristit samo za odgovaranje na report igračima
OOC chat - Smije se koristit ako je neki event, ako nećete da koristite /cnn
CNN chat - Zabranjeno je spamanje i konstanto slanje cnn poruka
Kick, warn, BAN pravilnik - Procitati u admin chatu
Iskorištavanje admin pozicije - Portanje, stvaranje oruzja, automobila i sl. Nesmijete to radit ukoliko niste /adminonduty, jedino ako nekome treba hitno pomoc pa da se portate to ok. I vi ste običan igrač kao i svatko drugi
Svađe između admina - To je strogo zabranjeno i svaku nesuglasicu meni prijavite i to ćemo zajedno s mirom rješit
[Vrh] Go down
https://bus-rp.forumhr.com
 
Pravila Administratora
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Popis Administratora
» RP pravila
» RolePlay Pravila
» RolePlay Pravila
» RolePlay Pravila

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Balkan-INfamous :: Role play pravila-
Forum(o)Bir: